Boho

Zaproszenie w stylu boho

Lekkość formy połączona z subtelnym motywem kwiatów w pastelowych kolorach to kwintesencja stylu boho. Idealny wybór dla „niebieskich ptaków”, artystycznych dusz oraz tych, którzy planują przyjęcie weselne w tajemniczym ogrodzie…

Coco Chanel

Zaproszenie w stylu Coco Chanel

Coco Chanel to symbol ponadczasowego wdzięku, stylu i klasy. Jej kolorem przewodnim była czerń, a formę charakteryzowała prostota. Przyjęcie w stylu Coco Chanel to najwyższy poziom elegancji i wysublimowania.

Glamour
Zaproszenie ślubne w stylu glamour Zaproszenie ślubne w stylu glamour

Kwintesencja elegancji. Projekty w tym stylu to piękno wysublimowanych kształtów, starannie dobranych detali oraz nasyconych kolorów. Kunszt i klasa! Perfekcyjny wybór dla kobiet, które kochają być glamour.

Art Deco

Zaproszenie w stylu Art Deco

Kultowy styl lat 20., który wyróżnia elegancja, wysublimowanie, perfekcja oraz porządek przeplatany nutami nowoczesności. Oryginalna forma, jasna i żywa kolorystyka delikatnie skąpana w złocie. Styl ponadczasowego piękna dedykowany tym Kobietom, które cenią doskonały design.

W klimacie Vogue
Zaproszenie ślubne

Zaproszenie w stylu Vogue

Magazyn ,,Vogue”  pokazuje kobietę jako esencję seksapilu i elegancji. Jeśli jesteś pewną siebie kobietą i kochasz czuć się ,,sex bombą” ten styl jest właśnie dla Ciebie!

Urban Jungle

Świat dzikiej przyrody, barwnych ptaków i fascynujących drapieżników. Styl, w którym oczarowuje  piękno tropików. Daj się przenieść w nieznane i zobacz projekty z tym motywem.

Minimalizm

Prostota formy i oszczędność środków wyrazu świadczy o dojrzałym,wysublimowanym stylu, który broni się sam. Idealny wybór dla miłośniczek zasady „mniej znaczy więcej”.

Pop Art

Projekty w duchu Pop Art charakteryzuje wyraźna czarna linia i intensywne kolory. Klimat komiksu łączy ze sobą kontrowersyjne treści z oryginalnymi ilustracjami. Wyróżnij się i przenieś do czasów Andy’ego Warhola!

Vintage

Przeszłość przeplata się z teraźniejszością; tradycja z nowoczesnością; dawne piękno ze szczyptą awangardy. Motyw vintage będzie idealnym wyborem dla tych, którzy kochają łączyć stare i nowe, nie boją się niecodziennych zestawień i nieco ekstrawaganckich rozwiązań. Zdecydowanie odpowiedni dla indywidualistek!

Groteska

Wszystkim kojarzysz się z poczuciem humoru? Chcesz, aby Twoje przyjęcie miało zabawną, żartobliwą oprawę?  Groteskowy styl zapewni Ci to wszystko!  Przyjęcie z humorem to recepta na niezapomniany dzień! Szczypta radości podarowana sobie i światu 🙂

Modern

Jeśli to, co Cię wyróżnia to nowoczesne spojrzenia na siebie oraz indywidualny styl z nutą ekstrawagancji, to motyw modern stworzony jest specjalnie dla Ciebie. Nowoczesne przyjęcie zaskoczy Twoich gości pomysłowością i oryginalnością. Warto zaszaleć i wyjść poza utarte schematy!

Abstrakcja

Idealny motyw przewodni dla wszystkich artystycznych dusz. Oderwanie od rzeczywistości, poszukiwanie „nowych dróg”  znajdzie wyraz w oprawie graficznej wypełnionej abstrakcyjnymi figurami, barwnymi akcentami oraz prostymi formami geometrycznymi. Bo warto czasem mieć „głowę w chmurach”.